Hakkımızda

Daha fazla bilgi için...

TIKLAYIN

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Reşatbey mah. 62010 sk. Cem apt. No 35/1 SEYHAN ADANA

info@sekmanbilisim.com

0322 359 1718

HIZLI İLETİŞİM

Logo Destek Uzmanı: Uğur Sekman - 0531 778 0808 - ugur@sekmanbilisim.com

Sekman Bilişim yılların tecrübe ve birikimlerini müşterilerine aktarmaya devam ediyor Adana'da faaliyet gösteren firmamız bilgisayar servisi olarak siz değerli müşterilerimize yerinde servis hizmeti vermekten daima kıvanç duyuyoruz. Yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu,ne kadar kısa sürede yapılması gerektiğini,ne kadar iyi netice ile sonuçlandıracağımızın farkında olup en iyi fiyat kalitesiyle bilgisayar servisini konusunda uzman arkadaşlarımız tarafından Parça satış, Oem ve Markalı PC Satış, Monitör Tamiri, Anakart Tamiri, UPS Tamir ve Bakımı, Bilgisayar Parçaları Onarımı, Harddisk Tamiri, Notebook Tamir ve Parça Stoku, Alt Yapı Kurulumları, Kablolama İşlemleri, Yazıcı Tamir ve Bakım İşlemleri, Web Tasarım ve İnternet sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz teknik servis hizmetlerinde insan unsurunu ön planda tutarak garantili ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Vizyonumuz

Ürünlerimizin ve verdiğimiz hizmetin kalitesiyle Türkiye’de ve Dünyada kırma eleme tesisi alanında akla ilk gelen marka olmak.

Misyonumuz

Geleneksel olan “kaliteli ürün ve kaliteli hizmet” anlayışıyla, müşterilerimizin yatırımlarının değerini arttırmak için hep daha fazla çalışmak ve Türkiye’nin kalkınmasında temel olan inşaat sektörünün vazgeçilmez tedarikçisi olmayı sürdürmektir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak. Hızlı ve doğru şekilde hizmet üretebilmek. Her zaman güvenilir bir firma olmak. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Gizlilik Politikamız

Çevreye ve insana duyduğumuz saygı, sorumluluk duygumuzu daha da artırıyor. Uluslararası platformda kazandığımız deneyim ve birikimleri, ülkemizin insanına, dünyamızın doğal çevresine, ülkemizin gücüne yansıtıyoruz.

Uğur Sekman

Uğur Sekman
Logo Destek Uzmanı

0531 778 0808
ugur@sekmanbilisim.com